Home

Golf 2 ne shitje kosove

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 2 ,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme MirLir.com: VW Volkswagen | Golf | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Golf | Vetura në Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire

Shitet Golf TDI 2.0 viti ne fund 2009 . 7 900 EUR Viti: 2009. Kilometrazha: 160 000 - 169 999. Dje 21:59 Golf 6. 5 800 EUR Viti: 2011. Kilometrazha: 250 Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur),. 2.0 .atomatik Golf 4 tdi automatik Bmv320 Kerkoj making golf 4 dupllak blet lupo dizel golf 2 kosove Lop glf 7 Golf4 1.6 Jetta2 golf 2 benzin golf 4 pacefik Golf4 me tabela te huja Pasat 2 ferizaj Golf 4 1.4 benzin golf 2 gri Golf 5 tdi sport golf 2 prshtin Veture golf 5 Hilzne golf 4 dizel manual Jetta 2 ne kosov Golf 4 r32 golf 8 5 Vetura ne shitje Volkswagen Golf VI. 7,850 EUR (Çmimi) Naftë. Automa. 2011. 1600 cm³. E doganuar. E regjistruar. Prishtinë 1 ditë më parë Një nga veturat më të hasura në rrugët e Kosovës është Golf mk2 i njohur si 'Golf 2' i markës 'Volkswagen'. KALLXO.com ka siguruar të dhëna nga Ministria e Punëve të Brendëshme të cilat tregojnë se në vendin tonë janë gjithsej 24 mijë e 202 copë Golf 2 apo rreth 10% nga rreth 250 mijë [ Mbi 11 mijë kosovarë këtë vit kanë hequr dorë nga vetura Golf mk2 i njohur si 'Golf 2' i markës 'Volkswagen'. Të dhënat e siguruara nga Ministria e Punëve të Brendshme tregojnë se këtë vit janë 12 mijë 952 copë, për dallim nga viti i kaluar në të cilin ishin 24 mijë e 202 Golf 2 apo rreth 10% nga rreth 250 mijë makina të regjistruara në vend

Golf 2 Vetura Fushë Kosovë - MerrJep

 1. 2007. 1900 cm³. E doganuar. E regjistruar. Prishtinë 6/22/2021. Vetura ne shitje Volkswagen Golf V. 5,450 EUR 5,300 EUR (Çmimi është i negociueshëm) Naftë
 2. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 ,kategori Vetura ,ose vendndodhje Fushë Kosovë ,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë.
 3. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 5 automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme
 4. golf 2 sport ne shitje. FILTER. Online 167 lexues | 6 njoftime ne pritje. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete. Marka Te Gjitha 1 - 2 - Abarth 3 - Alfa Romeo 4 - Audi 5 - Bmw 6 - Chevrolet 7 - Chrysler 8 - Citroen 9 - Dacia 10 - Fiat 11 - Ford 12 - Honda 13 - Hummer 14.
 5. deri ne vitin 2003, dhe ishte makina me e shitur në Evropë në vitin 2001. Seria e Golfit 4, është prodhuar edhe pas vitit 2004 ne Kanada, për tregun Amerikan, ne Brazil dhe Kinë, kuptohet me disa modifikime në pamjen e jashtme, ku dizajneret janë munduar t'i japin.
 6. Ja sa Golf 2 ka në Kosovë. Ja sa Golf 2 ka në KosovëNjë nga veturat më të hasura në rrugët e Kosovës është Golf mk2 i njohur si 'Golf 2' i markës 'Volkswagen'. Korrekt Press ka siguruar të dhëNjë nga veturat më të hasura në rrugët e Kosovës është Golf mk2 i njohur si 'Golf 2' i markës 'Volkswagen'
 7. golf 2 ne shitje. FILTER. Online 190 lexues | 26 njoftime ne pritje. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7. VW Volkswagen. Golf. Dizel / Naftë. 2007. 250 000 - 299 999 km. Automatik Ja sa Golf 2 ka në KosovëNjë nga veturat më të hasura në rrugët e Kosovës është Golf mk2 i njohur si 'Golf 2' i markës 'Volkswagen'. Korrekt Press ka siguruar të dhëNjë nga veturat më të hasura në rrugët e Kosovës është Golf mk2 i njohur si 'Golf 2' i markës 'Volkswagen' BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7. VW Volkswagen. Golf. Dizel / Naftë. 2007. 250 000 - 299 999. Automatik. Targa Të huaja. Ferizaj Sot, 12:21 Pejë 6/30/2021. Vetura ne shitje Volkswagen Golf VI. 7,800 EUR (Çmimi është i negociueshëm) Naftë. Manual. 2009. 2000 cm³. E doganuar. E regjistruar

VW Volkswagen Golf Vetura në shitje Kosovë MirLir

Golf VW Volkswagen Vetura Fushë Kosovë - MerrJep

Vetura ne shitje Volkswagen/Golf 2 . Shto në listën e shikimeve. 1300 € Marka: Volkswagen. Modeli SDI Motorr 1999, Karrika Golf 5 Mundsi ndrrimi.. Ju lutemi Kycuni për të komentuar Automjete të ngjashme. Renault/Captur € 13000. Vetura ne shitje Volkswagen/Golf 2 . Shto në listën e shikimeve. Çmimi : Me Marrëveshje . Oferta : 1. Marka: Volkswagen. Modeli: Golf 2. Kilometrat: 200000. Karburanti Volkswagen/Golf plus € 4200 Kilometrazha : 210000 km M / V : 2005. Mercedes/C 200 € 4000. Një nga veturat më të hasura në rrugët e Kosovës është Golf mk2 i njohur si 'Golf 2' i markës 'Volkswagen'. KALLXO.com ka siguruar të dhëna nga Ministria e Punëve të Brendëshme të cilat tregojnë se në vendin tonë janë gjithsej 24 mijë e 202 copë Golf 2 apo rreth 10% nga rreth 250 mijë makina të regjistruara në vend Kosove Pershkrimi. Shitet golf 2 1.6D turbo ne gjendje perfekte teknike.Makina perkthehet meniher.Makina ka rexhistrim deri ne muajin Shkurt.1 pronar qe 7 vite.Goma te reja M+S. Shpërndaje. Kontakt [email protected] +38344960242 +3834496024 Golf 4 doli në shitje ne tetor te vitit 1997 dhe vazhdoj prodhimin deri ne vitin 2003, dhe ishte makina me e shitur në Evropë në vitin 2001. Seria e Golfit 4, është prodhuar edhe pas vitit 2004 ne Kanada, për tregun Amerikan, ne Brazil dhe Kine, kuptohet me disa modifikime ne pamjen e jashtme, ku dizajneret janë munduar t'i japin.

Vetura në shitje Volkswagen Golf VI - Veturaneshitje

Vetura në shitje Volkswagen Touran. 1. MOTORI:: 2.2 CDI 413 2. ULSE 23+1 3. KLIME + NXEMJE EXTRA 4. GOMA TE DIMRIT 5. I SERVISUAR ESHTE NE GJENDE TE RUAJTUR MirLir.com: Vetura në shitje | Seat | Golf | Targa Kosovare | në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Vetura | Seat | Golf | Targa Kosovare | në Fushë. Golf 4 doli në shitje ne tetor te vitit 1997 dhe vazhdoj prodhimin deri ne vitin 2003, dhe ishte makina me e shitur në Europë në vitin 2001. Seria e Golfit 4, është prodhuar edhe pas vitit 2004 ne Kanada, për tregun Amerikan, ne Brazil dhe Kinë, kuptohet me disa modifikime në pamjen e jashtme, ku dizajneret janë munduar t'i japin. Shitet Volkswagen Golf i Vitit 2002. Ngjyra E Argjendtë me 240 000 Kilometra dhe me cmim 2 000 Euro. Vendndodhja e makinës është në Fushë Kosovë, Kosovë. Makina është postuar në datën 15 Nën 2017

Nga Golf 2 deri në Pizgauer, këto janë 177 veturat të cilat janë Ministria e Administratës Publike ka nxjerrë në shitje automjete që janë jashtë përdorimit përmes ofertave publike t Shiten Volkswagen Golf te Reja, te Perdorura. Vetura dhe Volkswagen Golf ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali

Sa Golf 2 janë në Kosovë - Kallxo

 1. Golf Vll 2.0 dizel 2017 Exluzive , me dogan dhe akciz kontakto Adnani ne mob :+38349124782 viber whatsaap dhe +38344935225 viber whatsaap Autosalloni01 Ju lutemi Kycuni për të komentuar Automjete të ngjashm
 2. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Dje 19:37 GOLF 6 Benzine/Gaz 100% Historiku i makinës. 5 600 EUR Viti: 2009. Kilometrazha: 190 000 - 199 999. Dje 19:24.
 3. tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizi
 4. Okazion, shitet golf 5 automat - naft viti 2006 2.0 letrat deri ne korrik 2022 baxha navi, usb, aux, dvd km origjinale 201620 me kamer dhe sensor parkimi sensor shiu, xhama elektrik. Çmimi 4,700 € i diskutueshëm. 0685098105 (whatsapp). 31.07.2021 (09:45)...Lexo detajet.

Përgjysmohet numri i golf 2-shëve në Kosov

 1. i jaht, gomone, Jaht, dhe të tjera në shitje.Shikoni njoftimet për makina lundruese dhe pjesë për anije si motor uji, mjete peshkimi, mbulese varke, karrel, Filtra, dhe pajisje të tjera për skafe dhe anije
 2. Ju gjithashtu mund të jeni të interesuar në . Shes Golf 3 . Kosovë ; Univerzal; Diese
 3. xhipa ne shitje. FILTER. Online 154 lexues | 17 njoftime ne pritje. Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6 - Motorr-Motorciklete
 4. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Polo,Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Polo që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Polo ne Merrjep.al
 5. Shitet Golf 5, motorr 2.0, nafte, ngjyra Blu, me kamjo manuale 6 marshe, 3 dyer, kondicioner. Teper ekonomike, harxhon mesatarisht 4.5 L/100 Km. Ka te paguara taksat, siguracion dhe kolaudim deri me date 15 Tetor 2021. Gomat i ka te 4-ta te reja, te nderruara ne Shator 2019, te prodhuara ne shkurt 2019. Gjithashtu, ne muajin shtator i jane nderruar vaji dhe filtrat ku nuk ka bere me teper se.
 6. Vetura ne shitje nga më shumë se 80 Autosallone dhe portela se merrjep vetura, merrjep kosov, gjirafa vetura etj ne tere Kosoven. Volswagen Golf, Audo..
 7. Makina.al është platforma më e mirë për shit-blerje të makinave dhe veturave.Gjeni makinën dhe veturën tuaj ideale në mesin e mbi 300.000 njoftimeve dhe shpalljeve për makina ne shitje.Kërkoni në bazë të markës, modelit, çmimit dhe lokacionit. Gjeni ofertën e duhur në njoftimet për vetura ne shitje dhe makina ne shitje.. Makina.al ju mundëson të shisni direkt tek.

Vetura në shitje Volkswagen Golf V - Veturaneshitje

 1. vetura ne shitje volkswagen/golf . shto në listën e shikimeve. Çmimi : me marrëveshje . oferta : 3. marka: volkswagen golf 5 2.0 tdi automatik dsg klim tronike funksional model sportline pulla timon xhama elektronik pasqyre elektronike felga me goma te ruajtur me 255211km te kaluara abs esp hidraulik airbag central instrumentabel lled.
 2. Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek Telefono tani 069344422
 3. BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN, AUTO-SHARRI (BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN, Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 E, (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN), Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Gjej Audi A4 ne Shitje
 4. i eskavator ne shitje ne shqiperi merrjep vetura gjith kosoven merrjep vetura kosov gjilan merr e jep traktora ne shitje . Prishtinë (4172)Prizren (990)Feriza

Vetura Golf 4 apo Golf Mk4 nga marka 'Volksëagen' dominon në rrugët e vendit tonë duke lënë kështu pas paraardhësin e tij, Golf 2.Sipas statistikave të Ministrisë se Punëve të Brendshme, të siguruara nga KALLXO.com, në Kosovë, janë gjithsej 24.45 Kompania jonë Baki Automobile njihet si kompania e parë në Republikën e Kosovës e cila që nga viti 1999 është autorizuar për shitjën dhe servisimin e veturave nga brendi botëror Volkswagen AG! Pra lirisht mund të quhemi copëz e Gjermanisë në Kosovë. Kontakti. Tel: +383 (0)38 600 041. +383 (0)38 600 042 Vetura në shitje volkswagen golf plus. Kjo veture ka pasur 15 vizita inter as ju mundëson ta merrni veturën tuaj ne airoport dhe ku te jeni ! Ju mirëpresim. 2007' volkswagen golf plus për shitje €5,500. Xxx. I/e përdorur e zezë 2007' volkswagen golfing plus naftë 1900 cc mekanike 195000 km. Çmimi €5,500

Çmimi: 1,250 €. 1. Bëje share postimin tënd në Facebook. 2. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Info: Gjirafa asnjëherë nuk poston në Facebook-un tuaj pa autorizimin e juaj. Promovo tani! Shes Banesen ne Tophane afer Qafes. Banesa liebher 576 2015 liebher 926 2010 liebher 904 2000 liebher 551 1993 actros 4aks 2005 man 3 aks 2000 man 4 aks 2000 man tga 2004 man tga 2003 steyer shleper 2000 per. Qeveria e Kosovës së bashku me agjencionet e saja pritet t'i ketë 177 automjete më pak. Ministria e Administratës Publike (MAP), ka nxjerrë në shitje 177 automjete përmes ankandit publik, raporton ORAinfo. Çmimi fillestar i shitjes së të gjitha automjeteve është caktuar të jetë afër 1 milion e 900 mijë euro. Por, ky çmim mund [ I përdorur - 129.344 km, 11/2013, Diesel, 105kW / 143 hp, E bardhë pastel, Automatik (6 Marsh), Diese Golf 4 ne shitje ne tiran

Golf Course & Country Club. Banesa në Prishtinë /banese-120m2-ne-shitje-te-mati-1-3/ ID e shpalljes: 11955. Agjencioni për Patundshmëri Pro Real Estate Shitet Mercedes Benz C-Class 220 CDI 2008-2009 ne gjendje te rregullt i doganum i rregjistrum. 12.500€ .numrat e kontaktit jon +49 159 06403380 dhe +49 152 54586104 ne viber Pejë Kup Konsulent / Menaxher shitje në Teren. Që të aplikoni për këtë punë dërgoni hollësitë tuaja te rinorjahaj97@gmail.com. Shitje. Gjithë Kosovën. Postuar 5 minuta më parë. ECOINN. Kompania Austriake-Gjermane e shtrirë në më shumë se në 73 shtete të botës tashmë edhe në Kosovë kërkon të zgjerojë stafin e saj duke ofruar. Oferta Dites Njoftime Falas, Oferta. Apartamente, Makina, Bicikleta, Celular, Mobilje, Veshje. Te gjitha ne nje vend me lire se kudo

Menyra me e re per te gjetur makinen qe kerkoni! Njoftime per makina, makina ne shitje. Benz, audi, volksvagen, bmw, ford zgjidhni mes tyre makinen tua Merrjep është APLIKACION FALAS për blerje dhe shitje të gjërave të reja dhe të përdorura në www.merrjep.com. Merrjep.com është platforma më e madhe për tregti në Kosovë me mbi 1.300.000 shpallje nga kategoritë në vijim: Automjete, Vetura, Vendbanime, Elektronikë , Shtëpi dhe Familje, Sport dhe Rekreacion, Biznes dhe Punë, dhe shumë të tjera

Golf 5 Vetura Fushë Kosovë - MerrJep

Bellca Patundshmeri ofron per shitje; Banesa ne Fushe Kosove ne Kompleksin Afaristo Banesor &FONTANA* Afer Shkolles Mihail Grameno Banesa 1-63.910m2 ku perfshin;1 Sallon me Kuzhine Teras.. Shes Kuzhinen komplet (Maqina e eneve,Frigorifer,Shporet i rrymes) -800€ I shesim edhe veq Kuzhina (400€) Maqina e eneve (200€) Shporeti i rrymes (250€) Frigoriferi (70€ Makina të reja dhe të përdorura për shitje në Shqipëri dhe Kosovë. Njoftimet dhe ofertat më të mira për automjete dhe makina ne shitje. Planifikoni xhiro provë, krahasoni shpalljet me vetura të ndryshme dhe gjeni ofertën ideale

Golf GTI në shitje që nga viti 2021. Golfi përveq veturave standarde do të vjen prap me modelin e saj më sportive, Golf GTI që është konfirmuar se do të dalë në treg në vitin 2021 në muajin Mars. Kjo veturë do të jetë 2.0 me katër cilindra, turbo. Kurse do të jetë me 245 kuaj HP 044 838 848 049 844 811 043 822 888. Posted by Makina ne Shitje at 5:21 AM No comments: Email ThisBlogThis!Share to TwitterShare to FacebookShare to Pinterest 2.0 .atomatik Golf 4 tdi automatik Bmv320 Kerkoj making golf 4 dupllak blet lupo dizel golf 2 kosove Lop glf 7 Jetta2 Golf4 1.6 golf 4 pacefik skoda Golf4 me tabela te huja Pasat 2 ferizaj Golf 4 1.4 benzin golf 2 gri Golf 5 tdi sport golf 2 prshtin Hilzne golf 4 dizel manual Jetta 2 ne kosov Golf 4 r32 5+ Mercedea e220 Golf 2 fush kosov Auspu

Golf 5 automatik Vetura Fushë Kosovë - MerrJep

SWISS KAM - Automjete ne Shitje, Shtepi/Banesa ne Shitje & Qera, Elektronike, Veshje, Kepuce, Kafshe Shtepiake dhe Sende ne Shitje Dyqane ne Shitje Nga njerez qe duan te shesin! www.gjejprona.com: Smart Center Qendra më e madhe e Gjuhëve të Huaja & Informatikës në Vlorë www.smartcenter.al: Apartamente 2+1 në shitje! Me foto dhe info e detajuar www.gjejprona.co Komuna e Obiliqit i ka vendosur në shitje 18 automjete. Automjetet zyrtare, të cilat komuna nuk do t'i përdorë më, do të shiten përmes një ankandi të mbyllur. Ftesa për ofertë për shitjen e automjeteve të dala jashtë përdorimit të Komunës së Obiliqit, është hapur të hënën. Do të zgjasë deri më 26 mars. Në [ Makina ne shitje dhe oferta me makina te lira makina ne shitje golf 5 automatik smart ne shitje okazion skoda octavia 2016 makina ne shitje tek qender lipjan. 1 2

Vetura në shitje Volkswagen Golf V - Veturaneshitje

Golf 2 Sport Ne Shitje - Tregu I Makinav

Apartamente ne shitje te ali demi. Shtepi ne Shitje-Veternik. Posts to Shtepi ne Shitje. Shtepia gjendet ne lagjen Marigona Residence e shtrire ne nje siperfaqe prej 3.86 ari dhe hapesire te brendshme prej 260m2. Çmimi 200,000 € Titulli Shtepi e re ne shitje ne Çagllavicë Data 18/01/2021 00:00 Rajoni Prishtine Shteti Kosove Përshkrimi Makina ne shitje per te gjith Shqiperine, Kosoven. Filloni te shisni makinen tuaj qe nga aplikacioni yne,app i joni eshte shume eficent per blerje - shitje , ju mund te beni tregeti me ke do person qe ka makinen qe ju ju pelqen KRUJË-Një mjet tip 'Golf' është përfshirë nga flaktët orët e para pas mesnatës.Ngjarja ka ndodhur rreth orës 01:20. Mjeti tip 'Golf' është në pronësi të një 24-vjeçarit i identifikuar si Donald Shullazi. Burime zyrtare nga Policia e Durrësit bëjnë me dije se për shkak të flakëve të makinës, është përfshirë nga zjarri edhe një kioskë që ndodhej aty pranë Golf 6 2011 nafte Marka,Modeli Golf 6 Viti: 2011 Motorr. 2.0 ⛽️. Postuar :12.07.2021 7900 Euro. sirmoustache96. I Verifikuar. Njoftimet. sirmoustache96 +355693642312. Toyota Yaris ne Shitje. MESAZHI: Dërgo. Qëllimi ynë është të ofrojmë shërbimin më të lehtë, më të shpejtë dhe më të sigurt në tregtinë online.

A ka më shumë Golf 2 apo Golf 4 në Kosovë? - Gazeta Expres

Golf 5 ne shitje kosove, prishtinë 6/22/2021. Avremmoalmeno.com DA: 17 PA: 50 MOZ Rank: 85. traktora ne shitje kosov merrjep FILTER Online 58 lexues | 0 njoftime ne pritje Kategoria 1 - Makine-Veture 2 - Fuoristrade 3 - Furgon 4 - Kamion 5 - Makine pune-Traktor 6. Vetura ne shitje mercedes benz kosov dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme Vetura në shitje Volkswagen Touran https://www.veturaneshitje.com/vetura/33279/shes-veturen-touran #veturaneshitje vetura vw golf 6 automat 1.6 nafte 2011. vw golf 6. Një makinë që do të zë një pozicion midis GTI dhe paketës së performancës dhe ekstremit Golf R, do të dal në shitje në fund të vitit 2018, mëson British Auto Express, transmeton IndeksOnline. Specifikimet duhet të jenë identike me konceptin, andaj duhet të pritur të ketë motor TSI me 2.0 litra që siguron 290 kuaj fuqi

Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus - Veturaneshitje

Ja sa Golf 2 ka në Kosovë - Gazeta Laj

Vetura në shitje. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. Letra te paguara deri nje janar 2021 Kreu. 7 900 EUR Viti: 2009. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Kambio automatike . Profili. SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove Vetura ne shitje ha 19.223 membri. Grup i dedikuar per vetura ne shitje: - Ndalohen postimet qe nuk jane vetura - Lejohen postimet nga bickiletat deri ne makineri te rende - Ndalohen fyrjet, sharjet.. Makina ne shitje ne Shqiperi dhe Kosove - Hyundai kona ne shitje. Hyundai kona ne shitje dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme Mjafton vetëm një telefonatë nga ju,tjerat obligime i kryejmë ne! Ne, transportojmë të gjitha mallrat në drejtim të Evropës dhe anasjelltas nga Kosova. Bejme transportin e automjeteve (veturave) nga Gjermania ,Zvicer,Blelgjik,dhe vendeve tjera te Evropes per ne Kosove. : iphone,samsung,audi,golf,bmw,opel,fiat,mercedes,porsche

GOLF 2 NE SHITJE - TREGU I MAKINAVE - Njoftime Fala

shitet golf 6 2.0 viti 2009 ne gjendje shume te mire vetura ka regjistrimin e dyte ne kosove senzora parkingu para-mrapa,rrypin e ndrruar,setin e llamelles te ndrruar, 2 qelsa,shpenzime shume te vogla. Eshte vetur familjare ne emrin tim prej doganimit i garantuar per gjithqka

Vetura ne shitje Pejë : Volkswagen | Golf | Shes Gollf 2 1Vetura në shitje Volkswagen Golf VII - VeturaneshitjeVetura në shitje Volkswagen Golf VI - Veturaneshitje